Бізнес Тернопільщини

btЩо таке «Бізнес Тернопільщини»? Це повноколірне двомовне видання, яке виходить раз на рік. Ваші потенційні клієнти та партнери отримають інформацію українською та англійською мовами. Додатковий бонус: відскануйте спеціальний QR-код на сторінці і відкрийте у браузері додаткові сторінки — польською та російською мовами.
І все це двома мовами у друкованому варіанті.
Наша цільова аудиторія — топ-менеджмент та керівники вищої ланки.
Щороку у Тернопільській області відбуваються економічні форуми, чимало підприємств презентують свої економічні на промислові досягнення не лише на рівні області, але й держави, укладають вигідні угоди, розширюють сфери збуту продукції. Видання покликане яскраво презентувати Ваше підприємство двома (чотирма мовами) для закордонних партнерів.
Формат розміщення інформації:
• Повноколірне двомовне видання А4 формату;
• Рекламний блок будь-якого розміру двома мовами: українською та англійською.
• Крім сторінки-візитки можна розмістити інформацію про керівника та колектив, потужності підприємства, описати головні досягнення. Такий розгорнутий варіант презентації зацікавить лише потенційний партнерів, але дозволить розширити ринки збуту, залучити інвесторів, реалізувати нові напрямки вашого бізнесу. За таких мінімальних затрат ви отримаєте дієвий потік з прицільною цільовою аудиторією.
• Доступ до онлайн-видання, у якому інформація розміщена ще двома іноземними мовами: польською та російською. Цей варіант можна буде роздрукувати за бажанням, або просто включити в презентацію чи просувати в Інтернеті.
• Видання виходить раз на рік. Цільова аудиторія — керівники вищої, ланки топ-менеджери, закордонні партнери та інвестори. Часто задля того, аби скласти вирішальне враження про компанію, достатньо подивитись, де і як вона себе презентує.
• Популяризація бренду, асортименту підприємства, для покращення упізнюваності продукції.
• Пошук нових партнерів, оптимізація витрат
• Можливість розширення асортименту, запровадження нового напрямку вашого бізнесу.

У нас можна розмістити інформацію про підприємства та компанії у таких рубриках:
1. Виробництво
2. Сільське господарство
3. Медицина
4. Сфера обслуговування
5. Туризм