Home Самоврядування Спорт

Медалі трьох проб завоював юний тернопільський плавець

89142950Друга спорт школа нашого міста, яку очолює молодий та енергійний керівник Андрій Рибак, на всеукраїнському рівні підтвердила свій неофіційний статус кузні спортивних кадрів з плавання. У Львові відбувся Кубок України з цього виду спорту серед юніорів, на якому тріумфував юний тернополянин Назар Таньовський, який виконав норматив майстра спорту України.

Вихованець тренера Віталія Волинця гідно представив на цих змаганнях честь нашого міста і комунального закладу Тернопільської міської ради “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2″.За результатами чотирьох днів спортсмен з Тернополя завоював три нагороди. Спершу Назар виборов друге місце в запливі на 50 метрів на спині з результатом 0.28,25. Після цього здобув третє місце у плаванні на 100 метрів вільним стилем (результат 0.53,28). І найуспішніше виступив, завоювавши перше місце, у запливі на 100 метрів на спині (результат 0.59,39).

За підсумками змагань Назар Таньовський виконав норматив майстра спорту України.

Вітаємо тріумфатора Кубка України з плавання серед юніорів та бажаємо йому неменш вагомих досягнень і в наступних всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Джерело: Тернопіль вечірній

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар