Home Скандал

Стали відомі прізвища тих, хто використовував феєрверки у день жалоби

images8Стали відомі прізвища тих, хто стріляв феєрверками попри заборону міської ради та у День жалоби на Тернопільщині. Нагадаємо, чимало феєрверків запускали 2 серпня.

Правоохоронні органи Тернополя спільно з муніципальною поліцією здійснили перевірку усіх фактів та встановили осіб замовників та виконавців запуску салютів та феєрверків у місцевих ресторанах.

Так, у ресторані «Garden Hall» замовлення та здійснення феєрверку організовано з боку сім’ї Левкович, а у ресторані «Аляска» – сім’ї Данилко. У зв’язку з цією ситуацією на виконавців складено адміністративні протоколи за ст.182 КУпАП, за використання піротехнічних засобів. Ресторани-порушники на черговому засіданні виконкому будуть позбавлені права на нічну торгівлю.

Нагадаємо, що виконавчим комітетом міськради було прийнято рішення про заборону використання у місті піротехнічних засобів на час проведення АТО. За вихідні тернополяни подали скарги на недотримання цього рішення на шість закладів ресторанного господарства, серед яких підтвердилося два протиправні факти – у ресторані «Garden Hall» та «Аляска».

Джерело: Доба

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар