Home Події

Міська рада шукає можливості узаконити торгівлю біля заводу «Оріон»

0orionДілянка, яка належить державному заводу «Оріон», уже тривалий час використовується підприємцями для здійснення ринкової торгівлі. Наразі сесія міської ради доручила виконавчому комітету вивчити питання законності здійснення торгівлі на території заводу «Оріон».

«Ніхто не перевіряє і не буде перевіряти підприємців, які там торгують, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Питання у тому, що договору з міською радою цей ринок немає, а до 2013 року договір на цю ділянку був заключний із заводом. Тому ми з’ясовуємо, на якій підставі ринок функціонує, кому люди там платять гроші і куди вони ідуть. Швидше за все це злочинні гроші, бо не потрапляють у бюджет. Ось ці питання повинна з’ясувати комісія. А люди як торгували, так і надалі будуть торгувати».

Начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський каже, що питання про закриття чи перенесення даного ринку не піднімалося і обговорюватися не буде.

«Люди й надалі тут будуть здійснювати свою діяльність. Наразі комісія повинна лише з’ясувати питання щодо договору оренди даної території, шукає можливості, аби узаконити там торгівлю, поліпшити умови праці та забезпечити надходження коштів за торгові місця в міський бюджет, – розповідає начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський. – Дуже прикро, що сьогодні, структури, які незаконно збирають кошти на цьому ринку, починають вводити людей в оману та схиляти їх до провокацій».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар