Home Події

На вулиці Галицькій, 34 відремонтують дитячий майданчик

04a3371f5137Тернополяни скаржаться, що на вулиці Галицькій, 34 не облаштований дитячий майданчик, не зремонтовано гойдалки. А ще жителям дошкуляє огорожа, і те, що дітям не привозять піску. Цікавляться мешканці і часом ремонту дороги поблизу даного будинку.

На запитання мешканців відповідає директор ПП «ТернопільКомСервіс» Юрій Вересюк.

- Ремонтні роботи по ремонту елементів дитячого майданчика сплановано на вересень 2014 року. Пісок на дитячий майданчик завезено у квітні, додатково буде довезено до 10.09.14 (по питаннях додаткової довозки піску в ЖЕК мешканці не зверталися). Стосовно огорожі навколо дитячого майданчика, то вона встановлена на клопотання мешканців на загальних зборах. Хочуть демонтувати огорожу окремі мешканці, які мають намір в цьому місці паркувати автотранспортні засоби. До слова, на Галицьку, 34 завезено 30 т. асфальтної висівки для проведення ремонту дороги, роботи планувалися на 20-21 серпня, однак погодні умови (дощ) не дозволили. Будуть виконані найближчим часом за сприятливих погодніх умов.

Також, як повідомив Юрій Вересюк, у 2014 році виконано ряд робіт за даною адресою. За роз’ясненнями жителі можуть звертатися у ПП «ТернопільКомСервіс».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар