Home Скандал

На Тернопільщині лікар ледь не зробив з 7-місячної дитини інваліда

1У соцмережах жінка з Тернопілля поскаржилася на місцевих лікарів, які ледь не привели матусю до божевілля.

– Хочу розповісти вам свою історію, щоб ніхто не пережив того, що пережила я.

Моїй донечці 16 вересня випоовниться 7 місяців. Вона вже сидить, грається, досліджує предмети, знає своє ім’я. Одним словом,розвивається і радіє життю. Але дітки без проблем не ростуть, от і в нашої не все ок. Точного діагнозу я не знаю, в неї трішки більша від норми голівка.

Ми її возили у Львів та Тернопіль, ніхто в цьому великої проблеми не бачить, радить легке лікування. В один прекрасний сонячний день нам призначили масажі для нашої лялі, пішли домовилися і заодно вирішили ще й мене записати (8 кг носити…. мами зрозуміють… спина тріщить)).

На мою біду я зайшла до “лікаря” з дитиною на руках (на дворі плакала). Перше, що мене здивувало це те, що він не звертав увагу на мою спину, а не відчіпався від дитини. Той, хто давав клятву Гіппократа добре продумав тактику. Почавши з великої голови, він зауважив, що в неї ніби-то крива шия (в цьому він звинуватив акушера), плавно він перейшов до доказів, що вона сильно відстає в розвитку, нерозвинуті м’язи і т.д…

Після цьго він вбив діагнозом! Просто вбив!! ДЦП!! В мене серце завмерло! Такого страху і відчаю я ще ніколи не переживала…. Тільки мами зрозуміють, що я відчувала… Сльози котилися, а “ЛІКАР” продовжував з холодним виразом обличчя: “Нема чого плакати, треба оформляти інвалідність, будете пенсію отримувати…”

Єдине, що включило мій мозок –  це фраза “НІКОМУ НІЧОГО НЕ КАЖІТЬ”, приходьте до мене на масаж, голкотерапію (І ЦЕ ТАКІЙ МАЛЕНЬКІЙ ДИТИНІ!!!) та якісь уколи! Її ангелик оберіг і вона заснула на руках, бо він ще хотів блокаду з шиї знімати!!! Я одразу видзвонила невропатологів та лікарів-педіатрів і вияснила що ніякого ДЦП в мого серденька нема. Мене так боляче вразила підлість цієї людини, заради грошей (прийом 100грн.) таке сказати! І головне знав кому казати! Мамі!!!! Бо ж мама заради дитини готова на все! ЛЮДИ! БЛАГАЮ ВАС! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ ДІТЕЙ! 1000 раз перевірте перед тим як віддаватися в руки лікарям….

Джерело: Тернопільінфо

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар