Home Події

Переселенцям допомагають працевлаштуватись

robotaОсобливу увагу в Тернопільському обласному центрі зайнятості приділяють пошуку роботи громадянам, які прибувають у наш край з Криму, Луганської та Донецької областей. Відтак, станом на 11 листопада 2014 року вдалося працевлаштувати 64 переселенців, зокрема, 20 кримчан, 27 жителів Донецької та 17 жителів Луганської областей.

Ще 63 особи перебувають у статусі безробітного і їм здійснюється пошук підходящих вакансій, а також надається весь спектр адресних соціальних послуг, що передбачені законодавством про зайнятість. Це охоплення профнавчанням, участь у громадських роботах тощо, повідомляють в ОЦЗ.

Загалом, із початку цього року 6156 роботодавців поінформували про наявність 33953 вільних робочих місця та вакантних посад. На одне вільне робоче місце в середньому в області претендувало 5 безробітних.
За сприяння місцевих центрів зайнятості працевлаштовано 22901 особу. За рівнем працевлаштування зареєстрованих безробітних Тернопільщина займає 14 місце серед 25 регіонів України.
За рівнем охоплення безробітних профнавчанням область займає 7 місце в Україні. Професійне навчання проходили ще 5508 безробітних. На даний час завершили навчання 5051 особа, із них 4506 вже забезпечені місцями праці. Крім того, для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці тих, кому понад 45 років, 91 краянину видано безкоштовні ваучери на здобуття нової професії чи перекваліфікацію.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 4753 особи.

У січні-жовтні цього року центри зайнятості Тернопілля зареєстрували майже 7,2 тис. трудових договорів між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками. Загалом в області на 01.11.2014 за трудовими договорами продовжували працювати 21202 особи.

Станом на 1 листопада цього року на обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувало 11470 осіб зі статусом безробітного. Допомогу по безробіттю отримували 9416 безробітних (82,1% від їх загальної чисельності). Середній розмір такої допомоги з початку року зріс на 10,6% і у жовтні становив 997,7 грн.

За інформацією відділу статистики та прогнозування Тернопільського обласного центру зайнятості

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар