Home Події

У Львові підняли ціни на квартплату на 30%, у Тернополі тариф незмінний

kvartplata_444Виконавчий комітет Львова для жителів свого міста збільшив тариф на утримання будинків та прибудинкових територій на 30%. Рішення прийняте, враховуючи фінансово-економічний стан країни, підняття цін на енергоносії, дизельне пальне та інші ресурси, а також необхідність підняття зарплати технічним працівникам львівських комунальних підприємств.
У Тернополі представники ЖЕКів неодноразово піднімали питання росту тарифів для населення.  Проте міська рада наразі жодних кроків у сторону збільшення не робить, тримаючи тарифи на тому ж рівні, якому були. І це незважаючи на зріст цін на ті ж ресурси, починаючи з 2011 року, коли останній раз переглядалися тарифи на комунальні послуги.
Як розповідає директор ПП «Благоустрій» Галина Гевко, тариф на квартплату у місті дійсно потребують збільшення на тих же 30%, як у Львові. Проте Тернопільська міська рада не надто поступлива у цьому питанні ЖЕКам.
«Якщо раніше за метр квадратний тернополянин у будинку з ліфтом платив 1,53 грн., а без ліфта – 1,27 грн., то згідно нових розрахунків квартплата за 1 квадратний метр мала б становити у першому випадку 1,98 грн., у другом – 1,56 грн., – каже Галина Гевко. – Останній раз тарифи на послуги ЖЕКів піднімалися ще у 2011 році, а відтоді подорожчало все – від фарби, електроенергії до матеріалів для пісочниць та дизпаливо».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар