Home Події

Від дитячого серця до серця бійця. Вихованці дитячого садочку приготували обереги для бійців

333 Допомогти військовим на Сході взялися вихованці відомчого дитячого дошкільного закладу «Берізка». Разом з вихователями садочку дітлахи вже не вперше пишуть листи та малюють малюнки, які передають на схід. Ці подарунки є найціннішими для усіх правоохоронців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу до Дня Святого Миколая малеча вирішила зробити обереги та передати їх бійцям.

Кожна група обрала для себе свій макет оберегу. Зворушливі калинові серця, листівки з побажаннями, синьо-жовті фенічки, янголята-мотанки та національні прапорці – усі ці обереги зроблені з любов’ю дитячими руками, охоронятимуть українських вояків від усього лихого.

Діти мають надію, що їхні подарунки не тільки зігріють серце наших захисників, але й обов’язково нагадають їм про рідний дім, де їх люблять і чекають, адже у багатьох діток батьки перебувають зараз у зоні АТО.

У свої обереги вони вклали послання, де бажають татусям сили, витривалості та мужності, і обов’язково – повернутися додому живими, здоровими та з перемогою.

Як зазначила завідуюча дитячим закладом Оксана Крижовська, вони виховують дітей справжніми патріотами, гідними своїх батьків, які сьогодні відновлюють правопорядок у звільнених містах Сходу України, захищають мир і спокій в нашому регіоні.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар