Home Новини державних органів влади

У Тернополі в період Новорічних свят організують святкову торгівлю та цікаві конкурси

0yarmarok11214На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд рішень щодо організації та проведення зимової торгівлі та визначення місць продажу ялинок у Тернополі.

«На період Новорічно-Різдвяних свят з 15 грудня по 20 січня у Тернополі будуть розміщені об’єкти торгівлі на території від скверу Тараса Шевченка до пам’ятника Незалежності та на вулиці Грушевського, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Також на цій території будуть функціонувати зимові види атракціонів».

За словами міського голови, уже розроблена схема розміщення об’єктів торгівлі, причому торгувати там можуть підприємці лише продовольчими та непродовольчими товарами, окрім піротехнічних засобів. Також на період Новорічних свят залишається чинною заборона на використання феєрверків та салютів у Тернополі.

До слова, на засіданні виконавчого комітету було затверджено 19 місць для продажу новорічних ялинок та виділено кошти для нагородження переможців міських конкурсів «Феєрія новорічного міста» та «Різдвяне диво».

Довідково: Заявки на участь у конкурсі на найкращий макет Різдвяної шопки «Різдвяне диво» приймаються до 5 січня 2015 року в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради за адресою: 46001, бульвар Шевченка,1 каб.31, До конкурсу приймаються роботи, виготовлені учасниками власноруч, розмір по довшій стороні макету не більше 70 см. Участь у конкурсі можуть приймати бажаючі без вікових обмежень чи це колективні, чи індивідуальні роботи.

Міський конкурс «Феєрія новорічного міста» відбудеться з 1 грудня по 12 січня, у рамках якого передбачено три номінації: на найкраще оформлення ялинки «Зелена Модниця», в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі «Настрій дарований серцем» та вітрини в новорічно-різдвяному стилі «Карнавал прикрас». У конкурсі можуть брати участь як підприємства, організації, незалежно від форм власності, так і мешканці Тернополя. Заявки на участь приймаються до 25.12.2014 року у номінації «Карнавал прикрас» – в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради: за адресою м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1; у номінації «Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем» – в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул.Коперніка, 1.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар