Home Гроші

Шокуючі ціни на тернопільському ринку

4Ціни на продукти останнім часом значно зросли. Причиною є не лише нестабільний долар, а й штучно створений ажіотаж, – відзначають експерти.

Останнім часом ціни зросли не лише на імпортні продукти. Значно подорожчала домашня продукція: молоко, яйця, сир, овочі.

«Підвищилися ціни на домашні продукти в основному, через те, що для нас подорожчав проїзд, ми більше витрачаємо грошей. Також за місце мусимо заплатити. Тому, щоб хоч трохи заробити, повинні підвищувати ціни на власну продукцію», – каже продавець Галина.

Тернополяни кажуть, що нині витрачають на продукти удвічі більше грошей, порівняно з минулим роком.

«Не можу зрозуміти, чому все так дорожчає. Таке відчуття, що над нами просто знущаються», – відзначає тернополянка Марія Підгорна.

На центральному ринку теж помітили тенденцію лише до збільшення цін, незважаючи, що останнім часом долар дещо знизився.

«Ще місяць тому м’ясо було на десять, п’ятнадцять гривень дешевше. Правда риба частково подешевшала. Хек вісімдесят три гривні за кілограм. Оселедець подешевшав десь на вісім гривень. Нині оселедець коштує шістдесят дві гривні за кілограм. Подорожчав сир та майонез. Також подорожчало на кілька гривень масло. В середньому зараз масло коштує шістдесят гривень за кілограм», – каже продавець Ганна.

Збільшилися частково ціни через свята, проте знижуватися не поспішають.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар