Home Самоврядування Спорт

У Кременці на санній трасі навіть влітку може покататись кожен

thumb_125035_news_mПокататися на санній трасі у Кременці може кожен охочий. З’їхати на санках можна за 20 грн. Причому кататися можна навіть влітку, адже траса працює круглорічно.

Такого роду траса є єдиною в Україні, розповідає начальник управління розвитку туристичної інфраструктури обладміністрації Назар Яворський. – Останнім часом, як каже він, туди їздять туристи цілими групами. Катання безпечне навіть для недосвідчених, запевняє посадовець. Адже їм пропонують з’їхати з менших гірок.
- Я сам там катався. Дуже багато емоцій! – ділиться Назар Яворський. – Там немає нічого складного. Спробувати варто.

Загалом кременецький район є одним із найактивніших у плану туризму, продовжує начальник управління розвитку туристичної інфраструктури.
- Приємно, що всі гілки влади розуміють і об’єднують зусилля для розвитку туризму, – каже він. – Там  тривають підготовчі роботи з відкриття інформаційно-туристичного центру, що буде хорошою підтримкою для розвитку туризму в області. А також ми досягнули попередніх домовленостей з українською асоціацією активного та екологічного туризму щодо впровадження в районі моделі функціонування екотуристичних шляхів Greenways.

Окрім санної траси у Кременці на Соколиній горі нещодавно відкрили парадром, нагадує пан Яворський.
- Це ще один плюс до більшої відвідуваності Кременеччини, – каже він. – Адже зараз спортсмени літають тільки самі, але мають в задумах давати спробувати себе і туристам.

До слова, політати на параплані над горами у Закарпатті цього літа, приміром, коштувало 600 грн.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар