Home Скандал

У Тернополі продають чорнобильську чорницю?

chornyНа тернопільському центральному ринку ажіотаж на чорницю. Там її люди відрами миттєво розкуповують, бо ягоди продають удвічі дешевше, ніж кілька днів тому.

Ще минулого тижня чорницю продавали по 40 гривень за літру, а цього тижня уже по 20 гривень. Не встигають продавці викласти одну партію чорниці, як уже біжать по іншу.

Проте, окремі тернополяни дивуються і цікавляться, з чим пов’язане різке падіння цін на такий завжди дорогий продукт. І от тернополянин Михайло Гірняк розповідає: «Я поцікавився у продавців на центральному ринку, звідки привезли ці ягоди, і кілька із них мені толком не відповіли, а одна сказала – привезли із Київщини. Якщо не помиляюся, то з Києва до Тернополя – не близько, паливо нині дороге, потрібні ж немалі кошти, щоб привезти товар, тоді чому ці ягоди такі дешеві? А моя сестра живе на Закарпатті – там де росте чорниця, і каже, що у них літра цих ягід – 50 гривень. Тому, не думаю, що чорницю, привезену з Київщини продавали б майже за безцінь, хіба що там її збирають у тих місцях, де вона росте дуже швидкими темпами, і де її можна взяти вдосталь, скажімо, у чорнобильські зоні – там дійсно все росте, як на дріжджах. Я вже чув, що у різних областях продають велику за розмірами рибу, насправді спійману у водоймах чорнобильської зони, але щоб уже ягоди возили звідти – ще такого не було. Треба, щоб ту чорницю перевірили у лабораторії, чи не шкідлива вона, бо щось дуже воно підозріло виглядає. Можливо я й помиляюся, можливо та чорниця і не з чорнобильської зони, але таку ж думку, як у мене, уже чув не від одного покупця. «Халявний» сир буває тільки в мишоловці!» – стверджує пан Михайло.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар