Home Події

У Тернополі молилися за Україну та за створення єдиної помісної Церкви

j71-5932-p22041800222 квітня на Театральному майдані Тернополя відбулася всенародна акція «Молитва за Україну. Єдиний народ – єдина церква», під час якої представники влади, духовенства та небайдужі тернополяни молилися за єдність церкви в Україні та утворення єдиної помісної Церкви. До молебені долучився і міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Сьогодні, об’єднавшись у спільній молитві за Україну та за створення єдиної помісної православної церкви, ми просимо Господа миру і єдності для українського народу у такий непростий для нас час та швидкої перемоги над ворогом, – зазначає очільник Тернополя, – Такі спільні молитви за мир та подолання розбрату і ворожнечі уже стали традиційними у нашому місті, а тернопільські храми, як і усі церкви в державі, відзначають 2018 рік – Роком Божого Слова в Україні. Також, символічно, цими днями у Тернополі пройшов міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословення».

Під час молебню духовенство і миряни молилися також за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України і Верховну Раду та за усіх тих, хто докладає зусиль для надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар