Home Світське життя

Сергій Притула вразив мережу своїм скандальним зверненням до парламенту

Prity Відомий тернопільський комік та телеведучий Сергій Притула завжди займав активну громадянську позицію, з самого початку конфлікту на Сході України він займається волонтерством, адже, як зізнається сам, йому болить за українських воїнів, яких держава кинула напризволяще.

Про збір коштів та їх використання Притула постійно звітує на своїй сторінці у Фейсбук. Там же Сергій ділиться з українцями своїми думками та поглядами на події, які відбуваються в Україні. Деколи заяви телеведучого бувають дуже різкими, словом, Притула не звик тримати нейтралітет.

Днями Сергій поділився дописом, який “писався ще два тижні тому і постійно відкладався”:

“Останнім часом, не в останню чергу завдяки Олегу Сенцову, у суспільстві вирує підтримка наших несправедливо ув’язнених Кремлем земляків Яких заарештовували на території країни-окупанта, країни-союзника окупанта, в анексованому Криму, зрештою, викрадали з території України! Лік пішов на десятки. Голодування Олега Сенцова – це якраз той каталізатор, який збурив суспільство. Але навіть цей відчайдушний крок не зробив такого рейваху в нашому повсякденні, як тоді, коли всі канали тиражували новини про те, як голодує Надя. І чи, бува, не через Надю, ми зараз маємо неприємний післясмак від того, що голодування Олега не має такого розголосу, як мало її?!!! Кремль тримає десятки наших людей у тюрмі. Їм до сраки міжнародне право, ноти нашого МЗС і т.д. Ми дуже корчимо з себе правову державу.

Ну, їй-Богу!!! МИ КОРЧИМО!!! Себто, коли у іноземного інвестора наші віджимають успішний бізнес – то це, канєшно, фігня. Ну, подумаєш, там, у якогось хранцуза чи бєльгуна шось віджали! А коли світове співтовариство депортує російських дипломатів через отруєння Скрипаля, ну то шо… ми теж!!! Скільки треба? Стільки зробимо!!! Себто назовні ми в тренді, а всередині – соррі, пацани, тут свої правила! Тому, давайте відверто – в Україні, закон, як дишло! Я знаю, що у наших тюрмах сидить достатня кількість «подданих царя владіміра». Яких можна міняти на наших. Але, «єжу понятно», що імперії чхати на своїх смердів. І от закралась мені в голову думка…. Хе-хе-хе. «Неправильно ты, Дядь Фьодор, бутерброд ешь… надо колбасой на язык класть» (с)!

Так от. А якого-то біса, ми їхніх артистів завертаємо на кордоні?!!! А давайте «по-биріку», проведемо через парламент закон про кримінальну відповідальність незаконного перетину кордону України в контексті Криму. І… будемо пускати на територію України людей з РФ. Ку@ва, ви за 2 години у парламенті можете прийняти 2000 поправок до закону! Прийміть одну! І запускайте! І садіть!!!! І буде в тій країні такий обмінний фонд, що мало не здасться!!! Так, не питання, Євросоюз висловить занепокоєння, Америка – стурбованість! Рассєюшка направить нам 174 ноти протесту. А ми тим часом наберемо ту критичну масу в*язнів із російським паспортом, щоб не тільки у нас на аватарках писало #freesentsov, але й у російському ФБ сегменті строчили #спаситебасту, #спаситеиванушкуинтернешнл, #спаситеещекакоготочертакоторыйплевалназаконыукраиныподдержалпутинаипоэтомусидитвсизо! І можна на артистах не зупинятись.

Росіяни люблять роздувати тему того, що мільйони українців у них на заробітках. Повірте, їхнього брата у нас на заробітках теж не мало. Нехай не мільйони, але десятки тисяч – точно. Просто калібру більшого! І тоді у жителів-мишебратьєв, можливо, виникнуть запитання до свого президента, уряду, влади – а біса якого-то стільки русскіх в «укрАінскіх застєнках тамітса»?!

Не впевнений, що це дасть поштовх до якихось реакцій всередині російського суспільства. Не впевнений, що це на всі 100% допоможе у питанні визволення наших бранців. Не впевнений, що це правильно «клин клином вибивати» і, борячись із монстром, самому частково ставати монстром. Але не міг не висловити публічно ті думки які вже довший час рояться в голові”, – пише Сергій Притула.

У коментарях, як завжди, почались жваві обговорення слів шоумена.
Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар