Тернопільський співак презентував новий альбом “ЖИТИ”

Співак, музикант, актор та композитор Володимир Трачродом з Тернополя презентував альбом«Жити». Це альбом нових пісень, написаних разом з поетом Іваном Ковалем, які присвячені війні, Перемозі, героїчному українському народові.

Володимир Трач – український співак, музикант, актор та композитор, заслужений артист України. Невиправний романтик, пісні якого та голос зачаровують з перших нот, презентує новий альбом – “ЖИТИ”. Ось що пише музикант в соцмережі про цю подію:

Сьогодні для мене знаменна подія у моєму творчому житті! Вийшов альбом “Жити”! Цей альбом ми написали разом з поетом Ivan Koval, можна сказати за один рік! Це було не просто в усіх відношеннях, але ми це зробили! Дякую тобі, Ваня!

Я гордий з того, що до створення цього альбому долучилися так багато крутих музикантів, моїх друзів! В першу чергу хочу подякувати Дмитро Матвійчук ! Діма, ти зробив колосальну роботу! Дякую тобі!

В альбомі приймали участь:Yaroslav Vilchyk, Тимофій Решетько, Михайло Клименко, Aleksandr Ventskovskiy, Михайло Баньковський, Виталий Делестьянов, Антон Белко, Chychanovsky Eugene, Сергій Юрченко. Дякую Оксана Жданова за дует! Також хочу подякувати за підтримку і допомогу в усьому Oleg Tsupykov.

Слухайте на усіх цифрових майданчиках!

Україна обов’язково переможе!

Вам також може сподобатися