Home Скандал

На Тернопільщині у дитсадку масово отруїлися діти

kapПро це написав на своїй сторінці у мережі “Facebook” Yaroslav Shulyak.

“Сьогодні зранку десятки !!! приватних повідомлень від жителів сіл Гаї та Града Кременецького району Тернопільської області. Люди повідомили страшну новину та благають про допомогу. У дитсадку с. Гаї Кременецького району МАСОВЕ отруєння дітей, деяких госпіталізували до Кременецької лікарні (інфекційне відділення), деякі вдома з температурою. Люди пов’язують це з нещодавнім кропленням авіацією полів місцевим фермером, адже саме тоді літак систематично пролітав над школою та дитсадком.

Також люди переживають, що всі керівники будуть намагатися цей факт приховати і через це діти можуть не отримати належного медичного забезпечення.Ще одна щойно отримана інформація: до Гаївської школи прибула санстанція з м. Тернопіль.

Чому люди довіряють мені більше ніж районній владі та органам місцевого самоврядування та звертаються до мене з такими болючими питаннями хоча я не депутат і не працівник державних структур ???? – Тому, що я відкрито та принципово чесно озвучую ті проблеми на які влада закриває очі ????Як все це прокоментують керівники Кременецького району та Тернопільської області ???? Буде адекватна реакція чи все спустять на тормозах????”, – йдеться у дописі.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар