Home Скандал

У Тернополі обікрали дівчину, яка втратила свідомість

kraja17-річна Аліна на вулиці втратила свідомість, мати кричала на допомогу, а люди просто проходили повз. В паніці жінка не помітила, як хтось, скориставшись ситуацією, вкрав у неї гроші та банківську карточку. Стався інцидент близько 10.00 24 липня.

Аліна з мамою Марією Гуменною знімала кошти в банкоматі на території Тернопільської психоневрологічної лікарні. Зранку вони приїхали здати аналіз крові, бо Аліна хворіє на ангіну. Через ослаблений організм раптом дівчині стало погано і вона втратила свідомість. Мати Аліни розповідає, що вона голосно кликала на допомогу, але люди просто проходили повз, пише “20 хвилин”.

- Я кричала як могла, але ніхто не підійшов допомогти, – каже жінка.- Збоку був магазин, я кричала, щоб мені просто винесли води. Продавщися виглянула і заховалася. Невже так важко було принести води?- розповідає пані Марія. – Я кричала, що я заплачу за воду, тільки принесіть, але ніхто так і не допоміг. Та на щастя, знайшлися небайдужі, які все-таки допомогли дівчині. Привели дитину до свідомості лікарі одного з відділень лікарні. – Я їм надзвичайно вдячна, – каже Марія Гуменюк. – Поруч проходило багато людей, але лише вони кинулись нам допомагати. Лікарі відвели Аліну в одну з палаті вже там мати зауважила, що в неї вкрали гроші і банківську картку. Після того як Аліна зняла гроші з банокмату вона одразу знепритомніла і не встигла покласти їх у сумку. Готівка з карткою просто випали їй з рук іхтось, скориставшись тим, що мати в паніці, вкрав ці гроші.

- Вкрали 400 гривень, – каже пані Марія. – Напевне, комусь ті гроші були потрібніші, але я не розумію, як можна настільки не мати совісті. Поліцію жінка на місце інциденту не викликала. Бо у той час більше переймалася здоров’ям доньки.

Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар