Home Події

У центрі Тернополя хочуть створити вуличний простір для проведення воркшопів, міні-лекцій та релаксації

831bb7f4745ace45951c7929eb734c29_XLУ Тернополі голосують за ініціативу щодо створення у місті вуличного простору для громадських активностей. Публічний простір зможе стати місцем для міні-лекцій, воркшопів, майстер-класів, комфортного спілкування та відпочинку користувачів різного віку, здорового дозвілля, творчості, релаксації, а також майданчиком проведення невеликих за розміром культурно-мистецьких заходів громади.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Єдиної системи електронних петицій ТМР.

«Тернопіль поступово стає більш розвиненим, запроваджуються нові інфраструктурні рішення та правильні підходи, такі як поява нових просторів, що правильно співіснують з структурою міста, встановлення ліхтарів чи лавок з сонячними панелями. На додаток до цього важливо підтримати зміни, які є актуальними для міст, зокрема, перетворення занедбаних або неякісно утримуваних територій на публічні простори, які приваблюють до себе увагу та заохочують людей проводити свої вихідні не в приміщеннях, а на свіжому повітрі. Створення вуличних просторів поступово трансформується у свідомість людей: приходить розуміння необхідності дбати про своє місто. Одне з ключових питань розвитку нашого міста – це наявність комфортних і доступних просторів», — пише автор петиції Святослав Абрам’юк.

Відтак, пропонується створити такий відкритий вуличний простір в центральній частині міста на вул. Й.Сліпого, 3 поряд з «Молодіжним центром» та організацією Просвіта. Згідно ідеї, ним зможуть користуватися усі охочі, а також активні та ініціативні люди для проведення вуличних подій чи заходів,

Автор також зазначає, що вуличний простір мав би бути доступний для батьків із дітьми та буде інклюзивним.

«Пропонуємо дизайн окремих елементів простору облаштувати так, щоб він був мультифункціональним (модульні меблі) та можливість вибору способу використання.  За потреби, «Молодіжний центр» та різні громадські організації можуть і різний спосіб долучитись до облаштування та подальшого утримання в належному стані зазначеного в петиції відкритого простору», — йдеться в петиції.

Для того, щоб ініціативу вдалося реалізувати, її просять підтримати, проголосувавши за ідею створення відкритого мистецько-навчально-відпочинкового простору ТУТ. Для того, аби виконком ТМР розглянув її та прийняв відповідне рішення потрібно щонайменше 300 голосів.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар