Home Події

Голова ТОДА запропонував присвоїти капеланам статус учасника бойових дій

50026167_1551650491605197_2675686074751123456_nУ четвер, 3 січня, відбулася зустріч голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з військовими капеланами. Під час спілкування обговорювали методи співпраці духовенства з військовими на передовій, а також про духовну підтримку тих, хто повернувся додому. Важливим для обговорення стало питання адаптації воїнів до повсякденного життя, а також їхнього працевлаштування.

«Отці-капелани супроводжують наше воїнство на передовій. Сьогодні немає жодної конфесії у Тернопільській області, яка б не долучилася у якості капеланів чи волонтерів до підтримки Збройних сил України, до відновлення обороноздатності нашої держави. Хочу подякувати всім отцям, котрі сьогодні забезпечують служіння у військових з’єднаннях області», – звернувся до присутніх Степан Барна.

Також голова облдержадміністрації висловив пропозицію, присвоїти отцям-капеланам статус учасника бойових дій.

«Вважаю, що ті кроки, які роблять зараз солдати з підтримкою духовенства, є не менш важливі, ніж війна зброєю. На найближчі сесії обласної ради я висуну таке рішення і ми зробимо все для того, щоб наші дії в області мали продовження на рівні країни», – завершив голова ТОДА.

Також капеланам вручили державні нагороди й відзнаки голови ОДА.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар