Сергій Надал презентував у Києві успішні проекти Тернополя

29012019Цими днями міський голова Тернополя Сергій Надал бере участь у роботі ЕКСПО Конгресу «Бізнес для Розумних Міст», який щорічно збирає у Києві лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Серед основних спікерів заходу – представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі: Голова Асоціації міст України, міський голова Києва Віталій Кличко,  Міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України Степан Кубів, Президент IdenCity, мер Барселони (з 2006 до 2011 року) Джорді Хереу, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, засновник і виконавчий директор програми USC (United SmartCities Карі Айна Ейк (Австрія), Голова Східно-Європейської служби BBC World Service Артем Ліс, засновник і керівник Crowdsourcing Week Епі Людвик Некай та інші.

У перший день Конгресу, присвяченому участі бізнесу в трансформації міст, очільник Тернополя презентував SMART-проект «Впровадження транспортної моделі у м. Тернопіль як складова трансформації міста у стале та розумне», а також проінформував про ті успішні електронні сервіси та портали, якими щоденно користуються тернополяни.

«Одним із хороших прикладів участі бізнесу в трансформації міст є успішна реалізація у Тернополі нової транспортної моделі без витрачання бюджетних коштів, – зазначив Сергій Надал. – Завдяки спільній роботі нам, одним із перших в Україні, вдалося запровадити електронну систему оплати проїзду у всьому громадському транспорті (приватному та комунальному), а наступним кроком буде створення єдиної комунальної транспортної компанії та відмова від малих маршруток на противагу великих комфортабельних автобусів».

Очільник Тернополя додав, що для більш відкритої і прозорої діяльності Тернопільської міської ради та збільшення надходжень до міського бюджету, у містівідбувається постійне впровадження нових ефективних інструментів, найновішими з якихє використання системи електронних торгів «ProZorro.Продажі» для оренди та продажу комунального майна територіальної громади Тернополя.

Вам також може сподобатися
Comments