Home Події

Скляну конструкцію на вул. Замковій, 14 демонтують найближчими днями

sklyana-konstruktsiya-18-04-2019Найближчим часом у Тернополі проведуть демонтаж скляної конструкції, що була самовільно влаштована на першомуповерсі будівлі готелю «Тернопіль» (вул. Замкова. 14)  під терасою ресторану. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради 17 квітня.

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, у 2018 році власники приміщення готелю звернулися до міської ради щодо надання їм згоди на проведення будівельних робіт з влаштуванням балкону поруч з рестораном «Панорама». На це звернення їм була видана необхідна містобудівна документація.

«Проте, як показали результати цьогорічної перевірки Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області, будівельні роботи були проведені з порушеннями, окрім того, власники приміщення облаштували скляні двері, обмеживши доступ до пішохідної доріжки, якою щодня користуються тернополяни та гості міста, – додає Сергій Надал. –  На наші неодноразові звернення до власників закладу щодо проведення самостійного демонтажу цієї конструкції, ми не отримали позитивного результату. Керівництво готелю вважає, що місце, де розміщена конструкція належить до їхньої власність, та насправді у них є лише право на використання даної території без перешкоджання у користуванні нею будь-кого з інших громадян. Тому, враховуючи ці всі факти, виконавчим комітетом прийнято рішення про демонтаж конструкції для надання доступу жителям та гостям Тернополя до пішохідної доріжки».

Скляна конструкція буде примусово демонтована постійно діючою робочою групою, якщо суб’єкт господарювання ПАТ «Тернопіль – готель» не виконає демонтаж об’єкту самостійно у 3-денний термін з дня прийняття рішення.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар