Home Самоврядування Медицина

Тернопільській обласній дитячій лікарні передали сучасне медичне обладнання

5Життєво необхідне обладнання для діагностики та лікування дітей з вадами серця сьогодні, 7 лютого, отримала Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня. Придбали його за кошти, зібрані під час 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019», яка відбулася під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Тернопільська обласна державна адміністрація уже 14 років підтримує дану благодійну акцію. Завдяки зібраним минулого року коштам вдалося закупити сучасне медичне обладнання на суму понад 400 тисяч гривень. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Арсен Марчишак.

«Завдяки благодійній акції «Серце до серця» вдається придбати не лише обладнання для медичних закладів, а й продемонструвати важливість таких соціальних проєктів. Акція нагадує про те, що у кожного з нас є серце, добротою і милосердям якого слід ділитися з іншими людьми», – зазначив Арсен Марчишак.

Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня – єдиний заклад в області, який надає спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу дітям краю за усіма напрямками, які сьогодні існують в Україні та світі. Отримане обладнання використовуватимуть безкоштовно для лікування та діагностики захворювань дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні.

У Тернопільській області акцію проводить управління сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями та представництвом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Довідково:

За кошти, зібрані під час 14-ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019» в області, закуплено сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні:

- Дефібрилятор-монітор ДКИ-Н-10М (ЭКГ, SPO2, НІАД, ЕКС) з функцією (АНД) (електроди багаторазові: дорослі та діти) (223 830,00 грн);

- Електрокардіограф ВЕ1200В 12-ти канальний (34 678,0 грн);

- Кишеньковий пульсоксиметр MD300K2 (8 010,0 грн);

- Насос інфузійний МЕ600 зі стійкою (26 862,0 грн);

- Монітор електрокардіосигналів добовий SDМ 3 (77 000,0 грн);

- Вимірювач АТ ВАТ 41-2 (33 000,00 грн).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар