Home Кримінал

З незачиненої домівки зникли гроші

gryvnВтратив свої заощадження житель Шумщини. Пенсіонер залишив вхідні двері помешкання незамкненими, чим і допоміг злодію.

Пропажу пенсії потерпілий виявив 27 квітня. Господар вранці пішов на город позаду домівки, залишивши ключі в дверях, а зловмиснику вистачило години часу, аби легко потрапили до хати, оглянути загальновідомі сховки і знайти в шафі під одягом сховані 2200 гривень.

Поліцейські встановлюють усі обставини злочину.

Вкотре нагадуємо – не спокушайте крадіїв відчиненими дверима.Добре запам’ятайте, що залишити ключ від замкненої хати під килимком, на підвіконні, під вазоном чи на одвірку дверей – це однаково, що залишити двері незамкненими. Злодії та шахраї добре знають про такі сховки і легко потраплять до домівки. Покидаєте домівку навіть на декілька хвилин – зачиніть двері і заберіть ключі з собою!

А ще зловмисники відмінно орієнтуються де шукати гроші: під матрацом, в одязі, що в шафі, під скатертиною на столі, в шухлядах серванту та в книжках. Тому не варто у такий спосіб зберігати готівку. Не слід і показувати навіть сусідам, де зберігаєте готівку.

Необхідно остерігатися незнайомців! Здебільшого, саме заїжджі торговці дешевим крамом, покупці сезонного товару, або, що гірше, знахарки та ворожки найчастіше виявляються злодіями. Женіть таких непроханих гостей якнайдалі та попередьте про подібні протиправні вчинки своїх стареньких родичів.

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар