Home Скандал

Впродовж травня муніципальною інспекцією виявлено 12 випадків продажу алкоголю у нічний час

nich19-2Попри заборону продажу алкогольних напоїв у торговельних закладах міста в нічний час (з 22.00год. до 08.00 год.) працівники муніципальної інспекції спільно з тернопільськими правоохоронцями і надалі виявляють факти продажу алкогольних напоїв.

Так, під час рейду в ніч на 21 травня виявлено 4 нових випадки продажу алкоголю в нічний час. На всіх  продавців-правопорушників оформлено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП, які будуть передані на розгляд адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за місцем проживання останніх для накладення адміністративного стягнення у виді штрафу.

Загалом під час проведення таких рейдів у травні цього року виявлено та зафіксовано 12 випадків продажу алкогольних напоїв у торговельній мережі міста в заборонений час.

Слід  нагадати, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у вигляді накладення штрафу від 1700 грн. до 6800 грн.

Дана робота продовжується і надалі

Звертаємося до тернополян з проханням повідомляти про факти вчинення таких правопорушень на гарячу лінію міської ради 15-80, лінію 102 та в управління муніципальної інспекції за тел.: 40 41 67 та +38 073 015 1481 (Viber)

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар