Міська лікарня швидкої допомоги отримала медичне обладнання від Благодійного фонду «Допомагати просто»

apart-uzd-vid-blagodiynikiv-dopomagati-prosto-2Медичне обладнання в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто» вчергове отримала Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», яка визначена як базова для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в Тернопільській області.

Сьогодні, зокрема, благодійники передали сучасний апарат штучної вентиляції легень HAMILTON-C3 вартістю понад 1 млн грн, який є універсальним для пацієнтів усіх вікових категорій

«Я щиро дякую всім медикам за їхню невтомну роботу. Також вдячний усім, хто долучається до підтримки наших лікарень та закупівлі необхідного обладнання, – відзначив міський голова Сергій Надал. – Сьогодні «ПриватБанк» та Благодійний фонд «Допомагати просто!» передав лікарні швидкої допомоги апарат ШВЛ експертного класу з більш розширеними функціями у роботі. Хочу наголосити, що загалом у лікувальних закладах міста Тернополя є 36 апаратів штучної вентиляції легень».

Переданий апарат має додаткову функцію інтелектуального режиму вентиляції INTELLiVENT-ASV, що дозволяє автоматично налаштовувати її в залежності від потреб пацієнта, а компактні розміри обладнання і незалежність від джерел стисненого повітря дозволяють легко переміщувати апарат в межах лікарні.

До слова, цьогоріч в рамках акції «Дихай! Разом проти коронавірусу» фонд «Допомагати просто» передав міській комунальній лікарні швидкої допомоги також дефібрилятор, два електрокардіографа та 10 пульсоксиметрів.

Вам також може сподобатися