Home Самоврядування Медицина

На засіданні оперативного штабу обговорили епідеміологічну ситуацію після послаблення карантину в Тернополі

covid-19-Ternopil-28052020Традиційно під час засідання оперативного штабу було обговорено епідеміологічну ситуацію в місті після чергового етапу послаблення карантину. Головний лікар – епідеміолог Володимир Паничев надав статистичні дані, зазначивши, що у Тернополі рекомендовано вводити заходи щодо подальшого послаблення карантину.

«Станом на ранок 28 травня на Тернопільщині за добу, що минула, зареєстровано 5 нових випадків лабораторно підтвердженого COVID – 19. Загальне число осіб, що захворіли, за період спостереження складає 1131. Показник захворюваності на 100 тис. населення в області становить 108,5 випадки, в Тернополі – 45,4, а в Україні – 52,4 випадки, – повідомляє Володимир Паничев. – Всього за період спостереження зареєстровано 2264 підозри на COVID – 19, 19 з яких – за минулу добу. Відсоток смертності в області складає 2,3% випадки, в Україні- 3%, в Тернополі – 1%. Видужало за період спостереження 72,9% від числа хворих в області, в м. Тернополі – 86% відповідно».

За словами лікаря – епідеміолога, кількість підтверджених випадків та підозр є стабільною впродовж останнього тижня. На жаль, за період поширення коронавірусної інфекції в області зареєстровано 26 летальних випадків, в місті – 1 випадок.

Вікова структура осіб, що захоріли, наступна:

— кількість осіб старших 55 років, що захворіли, складає близько 40% в області.

— у віці старше 65 років – 15%.

Всього за період спостереження на Тернопільщині здійснено 11 834 дослідження методом ПЛР, за останню добу 319. В цілому, за період спостереження у місті зареєстровано 100 лабораторно підтверджених випадків COVID – 19, з них одужало 86 людей. Показник інцидентності у місті складає 1,4 випадки за тиждень, що у 8,5 рази нижче від гранично – допустимою рекомендованої норми Урядом.

Зазначимо, що у медичних працівників інфекційних стаціонарів Тернополя не було виявлено випадків захворювання на COVID – 19.

Враховуючи наведені вище показники, в місті рекомендовано і надалі вводити додаткові послаблення протиепідемічних заходів, що мають вступити у дію з уже 1 червня 2020 р.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар