Home Політика

Тернопільські священнослужителі закликали депутатів не скасовувати уроків християнської етики

tserkvyОчільники християнських конфесій Тернопільської області закликали депутатів не скасовувати уроків християнської етики в школах краю. Священнослужителі від ПЦУ, УГКЦ та християни-євангелісти звернулись до депутатів на 14 сесії Тернопільської облради.

– Нас спонукало прийти хвилювання за майбутнє нашого народу. Дуже важливо зараз, як ми виховаємо молодше покоління. Це залежить від родини і від освіти, яка не тільки навчає, а й виховує. Нас хвилює те, що в Києві хочуть усунути з викладання урок християнської етики. Просимо вас не бути байдужими до нашого прохання. Це голос не тільки голів конфесій, а й наших вірних. Можна знати багато мов, фізику та математику, але хто буде цими знаннями користуватися, чи вони підуть на добро, чи на зло для суспільства.

Також до представників влади звернувся владика Тернопільської єпархії ПЦУ Нестор:

– Ми – християни, але питання, якої якості це християнство неодноразово викликало занепокоєння всіх церков. Якщо ми бажаємо мати краще завтра для нашого народу, то повинні стати на захист сімейних цінностей. Виховання без моральних основ – ризиковане. Церква закликає підтримати ці навчальні програми.

На прохання очільників церков, предмет «Християнська етика» у школах Тернопільщини мають викладати з 1 по 11 класи, а в старших класах ще й новий предмет – «Основи сім’ї».

Ініціатори зареєстрували відповідний проєкт рішення. Якщо депутати облради його підтримають, уроки Християнської етики в школах області не відмінятимуть.

За їхніми словами, «голос Церкви вже почули депутати Львівської та Івано-Франківської обласних рад».

Джерело: mediator.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар