Home Самоврядування Спорт

Оновлена санна траса на Тернопільщині може стати ще однією візитівкою краю

davПід час робочої поїздки голова ОДА Володимир Труш оглянув навчально-спортивну базу з санного спорту у Кременці.

Траса розташована на земельній ділянці площею 59 га. Однак документів на право власності не оформлено ні на земельну ділянку, ні на будівлі, ні на саму санну трасу.

«Ми бачимо, в якому стані знаходиться санна траса. Цей об’єкт потребує реконструкції. Першочергово ми плануємо зібрати усі документи, оскільки зараз цей об’єкт знаходиться в «повітрі». Збираємо пакет документів, постараємося підготувати проєктно-кошторисну документацію, погодити її з Федерацією санного спорту та знайти фінансування. Процес тривалий і непростий. Розумію, ми не зробимо це за рік. Однак об’єкт є важливим і ми докладемо усіх зусиль, щоб його зробити», – каже голова ОДА.

Як зазначила Світлана Кравчук, тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи з зимових видів спорту, цієї санної траси замало для професійного тренування. Тому вони змушені проходити підготовку за кордоном.

Однак, якщо зробити санну трасу зі штучним покриттям, облаштувати спортзал та приміщення для переодягання, то повноцінно тренуватися зможуть не лише українські спортсмени, а й приїжджати із з-за кордону.

«Якщо у нас буде траса зі штучним покриттям, то наші спортсмени зможуть показувати ще кращі результати на міжнародних змаганнях. Хотілося б, щоб першочергово працювали для дітей», – каже Світлана Кравчук.

Додамо, на навчально-спортивній базі «Кременець» з 2001 року і до сьогодні проводяться Чемпіонати України з санного спорту серед дорослих, юніорів та юніорок, Кубок України з санного спорту і Міжнародні змагання з санного спорту на санкороликах «Кубок Бони», які включені в календар спортивних змагань Міжнародної Федерації санного спорту.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар