Home Самоврядування Освіта

У тернопільських ПТУ і коледжах відновлюють очне навчання, у школах – змішане

1594799851_ashley-falls-schoolsПід час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру на території Тернопільської громади вирішили внести зміни до роботи освітніх закладів. З 19 квітня учні 5-11 класів навчатимуться за «змішаною формою навчання» та з використанням технологій дистанційного навчання – групами до 15 учнів через день.

“Учні старших класів повернуться за шкільні парти з понеділка, 19 квітня. Вчитимуться вони за змішаною формою навчання. Учні 1-4 класів продовжують ходити до школи, як і раніше”, – зазначила начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Очна форма навчання передбачена для вихованців закладів позашкільної освіти. Також для учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Галицького коледжу імені В. Чорновола, Тернопільського фахового коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя.

Керівники закладів відповідальні за неухильне дотримання вимог санітарного законодавства під час організації освітнього процесу.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар