Home Самоврядування Освіта

При «жовтому» рівні епіднебезпеки тернопільські садочки та школи працюватимуть у звичному режимі

07З 23 вересня у Тернополі дитячі садочки та школи працюватимуть у звичному режимі, незважаючи на встановлений Державною комісією ТЕБ та НС «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки у всіх регіонах України.

«Тернопільські освітяни ще до початку навчального року дуже відповідально віднеслися до питання вакцинації проти COVID-19. У місті немає жодної школи, де б не були вакциновані 80% педагогічного колективу. Це основна вимога, яка дає можливість працювати освітянам в очній формі, – відзначив міський голова Сергій Надал. – Наразі статистика щодо вакцинованих працівників у закладах освіти Тернополя така: серед усіх працівників дитячих садочків 91% – вакциновані, у школах – 88% вакцинованого персоналу. Відповідно, з 23 вересня усі тернопільські школи і садочки працюватимуть у штатному режимі».

Додамо, відповідно до встановленого «жовтого» рівня епіднебезпеки, з 23 вересня у Тернополі діятимуть наступні обмеження:

школи, дитсадки та виші працюють за умови 80% вакцинованого персоналу принаймні однією дозою;
заборонено масові заходи за участю більше однієї людини на 4 кв. метра площі території або з наповненістю залів більше двох третин місць в кожному окремому залі;
не більше чотирьох людей за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метра;
кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше двох третин місць або 50% місць в кожному окремому залі;
спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть при обмеженні кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів площі.

Обмеження не застосовуватимуться у разі наявності в понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів, крім осіб до 18 років, жовтих або зелених COVID- сертифікатів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар