Home Самоврядування Медицина

Сергій Надал спільно з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем оглянули у Тернополі один з найбільших Центрів вакцинації населення

2816 листопада під час свого перебування у Тернополі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом з міським головою Сергієм Надалом ознайомилися з роботою найбільшого у місті Центру масової вакцинації населення, розгорнутого на просп. Злуки, 45.

«Центр вакцинації населення від COVID-19, що розташований на базі Центру дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», є одним із найпотужніших у Тернополі, де щодня  вакцинуються від 600 до 1500 осіб. Загалом з початку роботи центру тут проведено 54 тис. щеплень, – розповів Сергій Надал. – У місті для проведення вакцинації від коронавірусу створено 7 бригад, кожна з яких проводить близько 100 щеплень на день. На сьогодні 54,5% жителів Тернопільської громади отримали щеплення першою дозою, а 36,3% мешканців пройшли повний курс вакцинації. Також вакциновано 103 дитини».

Нагадаємо, Тернопіль став четвертим містом в Україні, після Києва, Одеси та Львова, де було відкрито центр масової вакцинації населення. Так, станом на 16 листопада у Тернополі проведено 156 207 щеплень від коронавірусу.

Денис Шмигаль під час брифінгу наголосив, що вакцинація на сьогодні залишається найбільш ефективним способом боротьби із COVID-19.

«Ще раз наголошую, що усі наявні в Україні вакцини є безпечними та ефективними. Ми повинні наростити темпи проведення вакцинальної кампанії, оскільки щеплення вберігає життя й здоров’я. Вакциновані люди хворіють рідко або ж у легкій формі, тому закликаю громадян звернутися до найближчих пунктів щеплення та захистити себе й рідних», – пояснив очільник Уряду.

Додамо, у Тернополі працює шість пунктів вакцинації, де проводиться щеплення всіма видами вакцин:

  1. Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка просп. Злуки, 45.

( Pfizer-BioNTech).

  1. ТЦ «Епіцентр» вул. Поліська, 7 (Pfizer-BioNTech).
  2. ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28 (CoronaVaс, Moderna).
  3. ТЦ “Орнава” вул. Анатолія Живова, 15А (CoronaVaс).
  4. вул. Шпитальна, 4 (AstraZenekа).
  5. КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» ТМР вул. Руська, 47. (Pfizer-BioNTech, CoronaVaс, AstraZenekа).

Для зручності громадян та метою економії часу жителі Тернопільської міської територіальної громади можуть попередньо записатися на вакцинацію на сайті https://www.medical.te.ua/ua/.

Отримати консультацію щодо вакцинації, термінів ревакцинації, місця проведення вакцинації та графіку роботи центрів вакцинації населення можна за телефоном гарячої лінії +380678811066.

Також графік роботи центрів вакцинації населення систематично оновлюється на сайті Тернопільської міської ради та на сайті відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар