Home Події

Скасовано декларацію про початок виконання будівельних робіт на перетині вулиць 15 Квітня та просп. Злуки у м.Тернополі. Будівництва аптеки не буде

48Враховуючи скарги мешканців житлового будинку на вул. 15 Квітня та відповідно до розпорядження міського голови, нещодавно у Тернополі було проведено перевірку із залученням представників органів держбудконтролю та інших фахівців щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт на об’єкті «Будівництво аптеки на куті вулиць 15 Квітня – проспекту Злуки м. Тернопіль» (замовник ТОВ «Рута-Фарм)».

Під час перевірки інспекторами виявлено недостовірні дані в декларації про початок будівельних робіт, зокрема, згідно з представленим витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права на земельну ділянку площею 0,05 га зазначено цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, а згідно з декларацією про початок виконання будівельних робіт, зареєстрованою 30.12.2011, цільове призначення уже зазначено: для будівництва аптеки.

За результатами перевірки, проведеної на об’єкті, складено відповідний акт та припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

У приписі, зокрема, вказано про порушення юридичною особою підпункту 5 пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України №1817-VIII (недостовірні дані в декларації про початок будівельних робіт).

На підставі вищевказаної інформації 24 грудня 2021 року відділом державного архітектурно-будівельного контролю видано наказ про скасування декларації про початок виконання будівельних робіт від 30 грудня 2011 року за ТП 08311119705 об’єкт «Будівництво аптеки на куті вулиць 15 Квітня – проспекту Злуки м. Тернопіль», замовником якого є ТОВ «Рута-Фарм.

Відомості щодо скасування декларації про початок виконання будівельних робіт внесено до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, яка є у відкритому доступі для всіх громадян.

Відповідно до витягу з Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, декларацію – скасовано/анульовано.

Це означає, що будівництва аптеки на перетині вулиці 15 Квітня – проспекту Злуки у Тернополі не буде.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар