Фанати тернопільської Ниви готові боротися за існування клубу

58Найактивніші вболівальники футбольного клубу Нива Тернопіль не будуть мовчки спостерігати за зникненням рідної команди. Хлопці сподіваються, що зникнути Ниві не дозволить обласна влада.

На нещодавній прес-конференції президент Ниви повідомив, що клуб через відсутність джерел фінансування може припинити існування вже наступного тижня. Ультрас про проблеми клубу знають і не бажають залишатися осторонь.

— Звичайно, ми стурбовані ситуацією, що склалася на даний момент в Ниві, — каже представник ультрас тернопільської Ниви Ярослав. — Декілька днів тому ми зустрічалися з президентом ФК Нива Автанділом Мдінарадзе і сповна володіємо інформацією про стан речей в клубі. На цій же зустрічі ми обговорили можливі варіанти виходу з даної ситуації. Найреальнішим варіантом на даний час є допомога від обласної влади. Саме в цьому напрямку і ведеться зараз робота. Адже дивно, що місто може дозволити собі утримувати команду Першої ліги, а область, у якої бюджет та можливості значно більші — ні. І зміна форми власності, при потребі, не є такою нездоланною перешкодою.

За словами Ярослава, в інтернеті останнім часом періодично з’являється інформація, що нібито ультрас Ниви збираються пікетувати будівлю ОДА, перекривати рух транспорту й інші речі.

— Нам не зрозуміло, звідки береться така інформація, адже у нас є своя офіційна група в соцмережах і про всі акції, які ми проводимо, можна дізнатися там, — каже він. — Тому нам смішно чути, що якісь незрозумілі люди десь там збирають вболівальників йти пікетувати ОДА і при цьому розказують, що це все координується людьми з фан-сектору. Скажемо прямо — це нісенітниця! Ми не маємо до таких “зборів” жодного відношення.

Водночас, ультрас не збираються сидіти, склавши руки. Якщо ситуація не зміниться, найактивніші вболівальники Ниви готові діяти.

— Якщо ситуація і надалі залишатиметься критичною, ми вимушені будемо адекватно реагувати на неї, — говорить Ярослав. — Адже всі повинні розуміти, що ми не будемо мовчки спостерігати, як зникає наш улюблений футбольний клуб.

Джерело: Спорт Тернопільщини

Вам також може сподобатися