В Україні завершується профілактична спецоперація ДАІ “Автобус-2014”

vlcsnap-2014-07-17-18h04m01s196Коли за твоє життя відповідає хтось іншй. Мова про громадський транспорт, який, запевняють в державтоінспекції, на особливому контролі. В Україні завершується профілактична спецоперація ДАІ “Автобус-2014”. Цього року вона тривала два місяці. Сьогодні із працівниками державтоінспекції за роботою перевізників Тернополя спостерігав Максим Мукомела.

Водії маршруток також порушують правла дорожнього руху. Від дрібнішого, приміром поворот із недозволеної смуги і до керування автобусом у нетверезому стані. Працівники ДАІ за час профілактики виявили шість таких випадків. Загалом , за різні порушення працівниками державтоінспекції на водіїв-перевізників  накладено понад 1300 адміністративних штрафів і ще більше усних зауважень.

– Звичайно без гріха людей не буває, правда і так я думаю, що кожна людина може десь порушити. Правила дорожнього руху, це таке, що мусиш їх якось дотримуватися, так чи нє? Ну і звичайно що стараюсь дотримуватись, але буває таке, що не вспіваєш по графіку, буває, що затори, аварії, їдеш навпроти руху, всяке буває в житті, – розповідає водій маршрутки Богдан.

В Україні завершується профілактична спецоперація ДАІ “Автобус-2014” Головне тут, каже міліція – не покарання, а спроба нагадати водіям про відповідальність за життя людей, яких перевозиш.

– Все ж таки всі ми розумієм, що в першу чергу під час керування таким транспортним засобом, коли водій перевозить велику кількість людей, відповідно відповідальність лежить на водієві. Тому необхідно чітко дотримуватись правил дорожнього руху, усвідомлювати, що за спиною у водія не одна і не дві людини, – говорить начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

Перевізникам, яким належить транспорт, механікам, які його ремонтують і готують на маршрути, та медикам, які обстежують перед виїздом водіїв, також слід пам’ятати про свою відповідальність за чиїсь життя.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися