Олег Сиротюк спільно із заступниками та працівниками ОДА йшов пішки до Зарваниці на прощу

114818 липня після завершення робочого дня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк спільно із заступниками та працівниками ОДА вирушив пішки до Зарваниці на прощу.

– П’ятниця — робочий день, заплановано багато нарад, зустрічей, заходів, тому ми не мали змоги рушити до Зарваниці вранці спільно з паломниками , – зазначив Олег Мирославович. – Але після завершення робочого дня я, як і тисячі прочан, з усіма, хто бажатиме долучитися, вирушимо пішки до Зарваниці. Думаю, вранці увійдемо до Марійського духовного ценру.

Намір голови Тернопільської ОДА владика Василій, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський назвав добрим прикладом для інших і благословив.

– То є прекрасно, – зауважив Архиєрей. – У Старому Завіті йдеться про місто Ніневія. Господь Бог хотів знищити його за гріхи і послав туди пророка. І пророк почав закликати людей до покаяння. І начальник того міста перший пішов на площу і почав покутувати. За його прикладом його все місто почало покутувати. І змилосердився Господь, і місто не було знищено. Так і Україна. Як буде наша влада, народ – разом і проситиме Господа Бога про мир, то Бог благословить. Бог хоче очистити Україну. Відродження нашої нації відбувається дуже тяжко, болюче, але воно є, та інакше, напевно, й не можна.

– У Зарваниці цими днями зберуться десятки тисяч людей, щоб спільно помолитися за мир та єдність в Україні, – додав Олег Сиротюк. – Така молитва, таке єдинство є вкрай необхідним зараз нашій державі та народу. Тому запрошую усіх до Марійського духовного центру Зарваниця на Всеукраїнську та Молодіжну прощу, присвячену
25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися