У Тернополі прийнято рішення про підтримку українського виробника

made-in-UkraineНа черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника. Фактично це означає спеціальне маркування продуктів російського виробництва та відведення їм у магазинах спеціальних місць, щоб тернополяни бойкотом цієї продукції висловлювали свою громадську позиції.

«Відтепер тернополяни зможуть чітко бачити де російські товари і висловлювати свою громадянську позицію щодо країни-агресора», – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

У рішенні зазначено, що закладам торгівлі і побуту рекомендовано здійснювати розміщення товарів російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації.

Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок та табличок закладів торгівлі Тернополя буде управління муніципальної поліції.

Також, згідно рішення буде розміщена соціальна реклама, яка закликатиме тернополян та гостей міста підтримати українського виробника та бойкотувати російські товари.

Вам також може сподобатися