Приватбанк облаштовує свої відділення велопарковками

545124На вулиці стає спекотно, ціни на бензин зростають майже щодня, багато хто залишив свій автомобіль в гаражі чи на парковці та почав використовувати громадський транспорт.  Все більше людей обирають для пересування по місту велосипед, оскільки це не лише економія для власного бюджету, але й досить корисно для здоров’я.

“У липні 2014 року ПриватБанк розпочав реалізацію всеукраїнського проекту із облаштування велопарковок біля відділень. На сьогоднішній день велосипед – це транспортний засіб майбутнього, для якого не потрібне пальне, відповідно він не засмічує навколишнє середовище. Враховуючи зростаючу популярність велосипедного транспорту серед клієнтів банку, а також використовуючи передовий європейський досвід, ПриватБанком заплановано до кінця року встановити біля більшості відділень стоянки для велосипедів, – повідомляє прес-служба банку. – На сьогоднішній в Тернопільській області вже встановлено 5 велопарковок біля відділень ПриватБанку, з них три у місті Тернопіль (вул. Ст.Бандери, 38; вул. Шептицького, 4А; вул. Мазепи, 7), а інші в Борщові та Заліщиках”.

“Велосипед стає все більшою необхідністю для мене, скільки можна сидіти за комп’ютером, не виходячи цілі вихідні з дому, – розповідає клієнт про ставлення до велосипеду, – нам потрібно показувати нашим дітям хороший приклад і проводити з ними більше часу, навіть на тих самих вело-прогулянках, а то виростуть зомбованими людьми, які не можуть прожити без приставки чи планшета. В дітей повинно бути дитинство, а велосипед – це просто чудова річ і дуже необхідна, тому я б рекомендував використовувати велик у повсякденному житті або ж хоча б кататися іноді в своє задоволення”

Нагадаємо, облаштування велопарковок – це не єдина «екологічна» ініціатива ПриватБанку, який активно проводить політику слідування соціальним, етичним та екологічним стандартам у своїй діяльності. Наприклад, за рік роботи із використанням електронної системи документообігу та електронних систем банківського обслуговування ПриватБанку, співробітники банку і його клієнти зекономили більше 473 тонн паперу. За даними фахівців, для виробництва однієї тонни паперу потрібно 17 дерев, а один гектар лісу, за нормативами – це близько 600 дерев. Таким чином, тільки за один рік завдяки оптимізованим технологіям роботи ПриватБанком збережено 13,5 гектарів лісу.

Вам також може сподобатися