Поблизу Тернополя рятувальники ліквідували витік близько 1 т хлору (фото, відео)

222 липня 2014 року на  залізничній станції «В.Березовиця – Острів» відбулись тактико-спеціальні навчання  з ліквідації аварій на залізничному транспорті.

Згідно із тактичним задумом, під час транспортування небезпечних хімічних речовин виникла розгерметизація однієї із цистерн на рухомому залізничному складі, внаслідок чого відбувся витік близько 1 т хлору. Первинна хмара хлору, що виникла в результаті розливу розповсюджується в напрямку населеного пункту.

Працівник станції за телефоном «101» повідомив про подію пожежно-рятувальну службу, після чого туди одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільського гарнізону за підвищеним номером виклику.

По прибуттю, бійці ДСНС провели розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду події, здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для ліквідації наслідків викиду небезпечних хімічних речовин. Для координації дій, під час ліквідації умовної аварії, було розгорнуто оперативний штаб.

У навчаннях взяли участь 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 37 чоловік особового складу Управління ДСНС та пожежний поїзд в складі 4 чоловік. Основна мета заходу – тренування особового складу щодо ліквідації аварій на залізничному транспорті з викидом небезпечних хімічних речовин між підрозділами Управління ДСНС та відомчою пожежною охороною Львівської залізниці станції «Тернопіль».

4

6

5

Вам також може сподобатися