Дітям провели екскурсію у тернопільській міській раді

D_0714_02Юним учасникам дитячої школи «Дивосвіт» провели екскурсію Тернопільською міською радою, щоб діти ознайомилися з роботою цієї структури. Це вже друга зміна літньої школи, учасники якої побували у стінах муніципалітету Тернополя.

Літню дитячу школу «Дивосвіт» запропонувала провести громадська активістка, чемпіонка світу Ліля Проць. Керівництво міської ради підтримало проведення цього проекту, адже співпрацюють з громадською діячкою не вперше.

«Ми завжди підтримуємо проекти, які реалізовують активісти Тернополя, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Адже ця школа спрямована на активний відпочинок учасників, одночасно й пізнання специфіки роботи різних структур, підприємств. Надіюся, що нам вдасться продовжити цю хорошу традицію й наступного року».

Літня школа «Дивосвіт» успішно набрала уже третю зміну нових учасників. Адже за період з кінця червня оздоровились та з користю провели дозвілля близько 80 дітей. За час перебування у школі діти відвідують екскурсії у еколого-натуралістичному центрі, центрі науково-технічної творчості, музеї пожежної частини, великих підприємствах, пекарні та в Тернопільській міській раді.

До слова, працюють із дітьми учасники проекту «Я-волонтер», який реалізовує Тернопільська міська рада спільно з молодіжною громадською організацією «Файне місто».

D_0714_01

D_0714_03

D_0714_04

 

Вам також може сподобатися