Завдатки без зобов’язань – шахрайська схема кременецького пройдисвіта

16_mainЖодними зобов’язаннями не обтяжував себе 30-річний кременчанин, не зважаючи на те, що до кишені клав людські гроші. Шахрай видурював чималі суми за товар та послуги, які не збирався надавати.

Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Кременецького райвідділу внутрішніх справ Володимир Галевич, до міліціонерів звернувся місцевий підприємець із заявою, що молодий чоловік, котрий працював у нього консультантом, взяв завдаток за виготовлення металопластикових дверей, але ні грошей в касу не поклав, ні замовлення не оформив. Про випадок бізнесмену повідомив покупець, котрий прийшов до офісу з претензіями, мовляв, терміни виготовлення продукції вже давно минули, а дверей досі немає.

Продавцем-консультантом зацікавилися правоохоронці і з’ясувалося, що зловмисник у подібних справах уже має досвід. Півроку тому його звільнили з-під арешту за шахраювання з мобільними телефонами. Але молодик кримінального ремесла не покинув. Взявся придумувати нові схеми видурювання грошей. Як з’ясувалося, до випадку із завдатком в крамниці, лиходій надурив ще двох жителів Кременеччини. В одного взяв дві тисячі гривень, пообіцявши відремонтувати житло, а в іншого вициганив дві сотні за послуги майстра-сантехніка.

Правоохоронці також перевіряють причетність зловмисника до інших протиправних діянь. За фактами шахрайств порушено кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.

Вам також може сподобатися