Нетверезого тернопільського чиновника за кермом сьогодні не засудили

judge_hammer31 липня об 11.00 в тернопільському міськрайсуді мала слухатися справа про адміністративне порушення працівника реєстраційно-екзаменаційної служби Сергія Солтиса. Його 9 липня зранку, під час водіння у нетверезому стані затримали автомайданівці.

До зали суду зайшли громадські формування “Самооборони” та “Автомайдану”, журналісти.

Суддя Холява О.І. зробив перекличку осіб, які мали  бути присутні по справі. Відповідача Солтиса не було. Проте була присутня людина, яка за словами автомайданівців отримала право керування автомобілем коли забирала нетверезого чиновника з місця фіксації порушення. Чоловік розповів, що в чиновника хвора дитина – має пухлину, тому він поїхав у лікарню до Львова.

Громадські активісти ГО “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” повідомляють, що сам Сергій Солтис зараз перебуває у відпустці і якщо вона затягнеться – справу можуть просто закрити.

До слова, у зв’язку з відсутністю відповідача, судове засідання перенесли на 10.00 12 серпня.

Довідка:

9 липня о 8 годині 20 хвилин на вулиці Микулинецькій у Тернополі працівники ДАІ зупинили автомобіль “Lexus RX350″ (державний номер ВО8880). При перевірці на тестері виявилось, що вміст алкоголю у крові затриманого становить 1,46 проміле при нормі 0,2 проміле. Представники ГО “Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан” зафіксували цей факт.

“Героєм ранкових подій виявився наш постійний герой, про життя якого Автомайданівці написали вже чимало, працівник реєстраційно-екзаменаційної служби Сергій Солтис, – розповідає голова ТО ВО “Автомайдан” Юрій Остап’юк. – У такому стані людина їхала на роботу і ще навіть збиралась працювати!”

джерело: Погляд

Вам також може сподобатися