Футболістам «Ниви» заборгували зарплату за 5 місяців

3mПеред футболістами «Ниви» залишаються борги за п’ять місяців.

Про це президент “жовто-зелених” Автанділ Мдінарадзе розповів  UA-Футбол.

— Із ПФЛ ми повністю розрахувалися. Перед футболістами залишилися борги тривалістю у п’ять місяців, коли клубом опікувався губернатор. Хоча із кимось ми вже розрахувалися, дехто погодився підписати із нами “мирову угоду”. Проте це борги також не надто великі, скажімо так, “підйомні”.

— Найактуальніше питання, ясна річ, стосується майбутнього “Ниви”. Чи є світло у кінці тунелю?

— Світло є, але може згаснути будь-якої хвилини. Ситуація дуже складна, але сподіваємося, що все ще можна виправити.

Найбільша проблема полягає у тому, що від фінансування відмовився генеральний спонсор клубу банк “Надра”, а інші наші партнери поки так само не “вмикаються” у процес фінансування. Проте ми наразі ведемо перемовини із однією серйозною структурою. Ймовірно, до кінця цього тижня буде відома подальша доля команди.

— Що із себе нині являє команда? Чи тренується вона? Чи багато гравців покинули колектив у порівнянні з минулим сезоном?

— Фактично команда залишилася у тому ж складі. Від нас пішло лише декілька футболістів: Ігор Мельник, Андрій Новак, Сергій Загинайлов, який був у нас в оренді, та Микола Лазорик, з яким ми не продовжили контракт. Інші футболісти на місці, проте поки що загальні тренування не проводяться.

Усі гравці готуються за індивідуальним графіком, чекаючи завершення переговорів. Не хочеться їх збирати, не знаючи якою буде подальша доля клубу. Інші виконавці знаходяться у режимі очікування, є декілька потенційно нових гравців. Зібрати команду проблемою не буде.
Джерело:  UA-Футбол

Вам також може сподобатися