У супермаркеті «Новус Україна» відмовляються маркувати російську продукцію

rosПрацівники управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів спільно з представниками муніципальної поліції з 18 по 31 липня обстежували мережу магазинів Тернополя на дотримання рішення сесії «Про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника». У даному документі передбачено присутність в усіх магазинах міста спеціального маркувати продуктів російського виробництва та відведення їм у магазинах спеціальних місць.

«За цей період у Тернополі було обстежено 26 закладів, – розповідає начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдан Ясеновський. – Серед них є один заклад, який відмовився виконувати дане рішення та маркувати товари російського виробництва. Це «Новус Україна», а категоричну позицію їх висловила керівник Наталя Щеголєвата».

Натомість, у магазинах «Сільпо», «Барвінок», «Прогрес», «Універсам», «Фуршет» маркування присутнє на усіх товарах російського виробництва у вигляді цінника з триколором. Керівники магазину «Берегиня» зобов’язалися провести маркування, а от на вул. Л.Українки є магазин «Продукти», власники якого за власним бажанням взагалі відмовилися від торгівлі товарами з Росії.

«Обстеження магазинів щодо виконання рішення продовжується, – додає Богдан Ясеновський. – Тим магазинам, які маркують продукцію російського виробництва, ми вдячні. Що ж до інших, то звертаємо їх увагу щодо виконання рішення сесії Тернопільської міської ради».

До слова, 31 липня також відбулася зустріч начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Богдана Ясеновського з представниками ресторанного бізнесу Тернополя, під час якої були надані роз’яснення щодо заборони використання піротехнічних засобів у місті до завершення АТО. Бізнесменам також вручено рішення виконкому та запропоновано вивісити їх у кутках споживачів.

Джерело: Фактор Тернопільщини

Вам також може сподобатися