Сергій Надал оглянув стан проведення ремонтних робіт у дитячих садках

s_010814_01У дитячих садках №22 та №23 до 1 вересня заплановано провести ремонтні роботи приміщень і покрівлі для відкриття додаткових груп. Стан проведення ремонтів оглянув міський голова Сергій Надал.

«На сьогодні реальна готовність дитячих садочків прийняти дітей – це 70% від потреби, – розповідає Сергій Надал. – На жаль, не усі приміщення дитячих садочків сьогодні використовують для навчальних потреб, адже ще 10 років тому ці приміщення продавали, здавали в оренду. Так, у дитсадку №22 до нещодавнього часу знаходилася спортивна школа обласної ради, а у №23 була школа «Екстрім». Сьогодні ми намагаємося максимально відновити дитячі групи».

За словами міського голови, згаданим структурам уже знайдено нові приміщення, а у дитячих садках проводяться ремонтні роботи вартістю 140-150 тисяч гривень за одну групу. Кошти виділяються лише з міського бюджету, також допомагають батьки.

«Групи практично готові, щоб 1 вересня прийняти вихованців у дитячий садочок, – додає Сергій Надал. – Додам, що цього року на капітальні ремонти закладів освіти з міського бюджету виділено 4 млн. 700 тис. грн., проте на усі потреби їх не вистачає».

Начальник управління освіти та науки Ольга Похиляк каже, що на сьогодні управління намагається максимально задовольнити попит батьків щодо відвідання їх дітьми певного дитсадка у різних мікрорайонах міста.

«З початку року ми планували відкрити п’ять додаткових груп у дитсадках, – додає Ольга Похиляк. – Проте знайшли резерви і відкриваємо цього року 12 груп. Там, де були орендарі, зробили ремонти і можемо навчати дітей».

Вам також може сподобатися