Нелегальному мігранту з Нігерії доведеться примусово покинути Україну

1342880737_mgracyna-sluzhba29-річний іноземець, колишній студент одного з тернопільських вишів, повернеться на батьківщину без диплому, але зі штампом про примусове видворення з України у паспорті.
–    Минулоріч нігерійця відрахували з університету за невиконання умов контракту, – повідомила начальник відділу у справах іноземців і біженців та протидії нелегальній міграції УДМС України в Тернопільській області Лариса Христюк. – На підставі цього міграційною службою області йому було скасовано посвідку на тимчасове проживання на території України. Упродовж  місяця молодий чоловік мав добровільно покинути нашу країну.
Одначе, іноземець порахував, що Закон написаний не для нього. З червня 2013 року нігерієць перебував в Україні незаконно. Постійного місця проживання не мав.
У липні цього року за позовом управління Державної міграційної служби України в області Тернопільський міськрайонний суд прийняв рішення про примусове видворення громадянина Нігерії. Наразі іноземець поміщений у Волинський пункт для іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.
–    Звертаємо увагу, що, згідно Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими ж правами і свободами, а також мають ті ж обов’язки, що і громадяни України, – каже Лариса Христюк. – У разі порушення Конституції  чи Законів України іноземці несуть відповідальність згідно нашого законодавства.

Вам також може сподобатися