Ремонтні роботи на вул. Збаразькій будуть завершені до Дня міста

9bfe8517571a7a3ad542d091b274758fУ Тернополі триває капітальний ремонт вулиці Збаразька, зокрема роботи з облаштування асфальтового покриття проїздної частини знаходяться на завершальній стадії і, за сприятливих погодних умов, рух транспорту на цій ділянці вулиці може бути відкритий уже наступного тижня. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

«На даний момент на вул.Збаразькій проводяться роботи з облаштування під’їзного шляху для зупинок громадського транспорту, які будуть вимощені з бруківки, що була на цій ділянці раніше, – розповідає Сергій Надал. – Планується, що не пізніше 14 серпня буде вистелено нижній шар асфальту, і, якщо буде сприятлива погода, то, імовірно, уже на наступний тиждень буде відкрито рух транспорту».

За словами міського голови, роботи на даній ділянці дуже складні, адже тут замінено багато елементів комунікації. Також частково були зміни у графіку проведення робіт через затримку із фінансуванням.

«На цій ділянці будуть ще вестися роботи з облаштування тротуарів декілька тижнів, – додає Сергій Надал. – Загалом, усі ремонтні роботи на проїжджій та пішохідних ділянках цієї вулиці ми плануємо завершити до Дня міста, 28 серпня».

До слова, наразі також тривають ремонтні роботи на вул. Карпенка, які виконуються у комплексі з ремонтом сусідніх дворів. Зокрема, на стадії завершення роботи з облаштування тротуару, а наступного тижня будуть проведені роботи з облаштування асфальтного покриття.

Вам також може сподобатися