Вивіски у Тернополі мають бути грамотними

33333Працівники управління муніципальної поліції Тернополя постійно стежать за дотриманням на території міста Правил благоустрою, затверджених рішенням сесії Тернопільської міської ради минулого року.

Як зазначив керівник управління Сергій Волков, відповідно до п. 17.8 Правил благоустрою, розміщення вивісок на тих чи інших об’єктах господарювання повинно здійснюватися з дотриманням певних естетичних норм. Зокрема, спеціальні таблички мають містити дані про особу, повне юридичне найменування об’єкта , що є обов’язковою умовою для інформування споживачів щодо виробника, виконавця чи продавця. Тексти на вивісках повинні виконуватися відповідно до вимог чинного законодавства про мови.

Впродовж ІІ кварталу поточного року інспектори муніципальної поліції провели попереджувальну роботу з понад 110 суб’єктами підприємницької діяльності на предмет необхідності погодження змісту вивісок в управлінні містобудування, архітектури та кадастру міської ради.

На жаль, чимала кількість підприємців ігнорують дотримання вимог Правил благоустрою, розташовуючи вивіски на власний розсуд, часто порушуючи естетичні, а подекуди й етичні норми. Лише за липень працівники муніципальної поліції притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні порушення 6 фізичних осіб-підприємців за невідповідний стан вивісок.

Рішенням адміністративної комісії міської ради передбачено відповідальність у вигляді штрафів на суму від 850 грн для юридичних осіб.

За словами Сергія Волкова, робота управління муніципальної поліції щодо дотримання вимог Правил благоустрою триває.
-Закликаємо усіх без винятку підприємливих людей та бізнесменів виявляти свідомість і тим самим сприяти досягненню відповідних європейських стандартів у формуванні зовнішнього обличчя міста, – наголосив головний муніципал Тернополя.

Джерело: Тернопіль вечірній

Вам також може сподобатися