Мінімальна вартість шкільної форми – близько 500 гривень

vlcsnap-2014-08-18-12h12m47s228Готуються до нового навчального року не тільки школи, а й діти. Шкільна форма – ось що окрім канцелярії чи не найбільше турбує батьків. Якісна, натуральна, витривала, зручна модна і … доступна – такий перелік вимог до щоденного шкільного одягу. Яку форму купують тернополяни і на що звернути увагу, вибираючи дитячий одяг.

Синя, вишнева і зелена – таких кольорів купують шкільну форму у Тернополі. Та одним кольором не обмежитись. Вибір фасонів дитячого одягу тепер ведичезний. Зараз шкільна форма – це не стандарт, а гарний, індивідуальний і зручний для дитини одяг. Виробники підходять до справи з неабиякою фантазією: задекоровані ґудзики, пишні або навпаки скромні комірці, спіднички прямі і кльош.

– Цього року дуже гарний вибір шкільних форм. Особливо зараз купляють сарафанчики і піджачки. Також багато є різних гольфиків і безрукавочок. Блузочки зараз мають дуже гарні бантики біля комірця, а також рукави з гарними ґудзиками, зараз дуже модні. І окремо спіднички теж прикрашені різними бантиками і ґудзичками, – розповідає продавець-консультант у магазині “Smile” Галина.

Від такого вибору очі розбігаються. Для хлопців – штани, сорочки з різними візерунками і піджаки. Для дівчаток – сарафани, блузки, сорочки, гольфи, спіднички. Софійка і Даринка у виборі шкільної форми безпосередньо беруть участь. Дівчатка обновки люблять, а тим паче, що в цьому одязі будуть ходити в школу чи не щодня.

– Я вибрала для себе вузьку спідничку і дуже гарну блузку. Мені ця форма дуже подобається, – говорить Даринка.

– Мені дуже подобається цей сарафанчик і піджачок. Я думаю, що ця форма мені дуже пасує, – каже Софійка.

Мама дівчаток розповідає, вибору шкільної форми надає великого значення. Поєднати треба і якість, і ціну.

– Зараз в теперішній час так як у мене троє діток, то мені дуже важливо, щоб мені підходила і якість, і ціна. Я вам скажу так, як йдеш купувати одяг шкільний, в якому дитина щодня ходить одягнута, то хочеш зайти в магазин з посмішкою і вийти з посмішкою, – пояснює мама школярок Оля.

У магазині “Smile” розповідають: правильний вибір шкільної форми дуже важливий, передусім, для здоров’я дитини. Найкраще купувати одяг з натуральних тканин. Тут вигода подвійна: і користь для здоров’я, і довговічність, бо перуться такі речі значно краще. Не менш важлива і ціна шкільної форми. Для дівчаток спіднички коштують від 140 гривень, блузки від 120, для хлопчиків сорочки – 120 гривень і вище, піджачки від чотирьохсот. Обійдеться повністю форма для школяра – мінімум 470 гривень.

– Можна підібрати собі окремо, наприклад, піджачок і спідничку, але якщо купувати окремо, то виходить трошки дорожче, а якщо разом в комплекті, то трошки дешевше, але різниця невелика – 10-20 гривень. Можна брати і так, і так, – говорить Галина.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися