Мешканці Острозького під бар «Теко» принесли шини

thumb_23311_news_mМешканці будинків на вул. Острозького організували акцію протесту біля бару «Теко» 20 серпня увечері. Люди скаржилися, що не можуть спати через клієнтів бару, яку бушують ночами.

– Цей бар розташований на першому поверсі будинку № 18. Працює заклад до 2.00. Вночі гості захмелілі гості розходяться і кричать під нашими вікнами, – розповідає мешканець будинку Віктор Костенко. – Більше того тут часті розбірки та бійки.

Кілька десятків мешканців будинку № 18, а також сусідніх будинків зібралися біля бару «Теко» о 21.00. Серед протестувальників переважно пенсіонери. Принесли з собою і символіку Майдану – автомобільні шини. Проте не палили їх. Мовляв, акція мирна.

Кажуть, що до кардинальніших дій вдадуться тоді, коли влада та міліція не піде їм на зустріч. Про проведення пікету люди повідомили ці установи. Відтак, на пікет прийшли майже десяток правоохоронців, які охороняли громадський порядок, а також представники управління торгівлі міськради.

Жінки одна наперед одної скаржилися, що проблема з баром тягнеться роками. Вони зверталися у різні інстанції, проте отримували лише відписки. Люди вимагають, щоб бар працював лише до 22.00.

Компроміс з мешканцями шукав заступник начальника міськвідділу міліції Андрій Фірман. Він вислухав їхні скарги та запевнив, що до п’ятниці, 22 серпня правоохоронці разом з міськрадою вирішать їх проблему.

– В нас є ваша заява, ми проаналізували її і написали звернення на міського голову, аби він вжив заходів щодо цього закладу в межах наданих йому повноважень, – каже пан Фірман. – І в п’ятницю в міськраді буде зібрана позачергова комісія, яка  дозволяє чи забороняє закладам роботу в нічний час. На неї ми запросимо власника цього закладу, представників  від мешканців і думаю, ми вирішимо цю проблему.

Люди говорили, що не вірять міліції і якщо їх вимог не виконають, то 22 серпня о 18.00 вони вийдуть разом з дітьми і перекриють пішохідний перехід на вул. Острозького навпроти філармонії.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися